KURUMSAL
Kurumsal


BER-AY-KEN GIDA San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 2010 yılında taze,dondurulmuş,püre ve konsantre  meyve sektöründe çıktığımız yolda, sürdülebilir ve organik tarıma verdiğimiz destekle büyümeye ve büyütmeye devam ediyoruz.Sürdürülebilir Tarım, yeterli ve kaliteli gıda maddesinin uygun maliyetlerde üretimini, tarım yapılan arazinin, çiftçilerin, çevrenin ve doğal tarım kaynaklarının korunmasını geliştirecek sistem ve uygulamaları içerir.Çiftçilerimize edindirdiğimiz organik tarım belgeleriyle ve sürdürülebilir tarım sistem ve uygulaması ile ülkemizde tarıma olan desteğimiz artarak devam etmektedir.

 

İş hayatında özverili ve profesyonel anlayışı ön planda tutarak dondurulmuş meyve sektöründe hizmetin en iyisini sunmayı amaç ve ilke edindik.Kurulduğumuz günden beri üreticimizle uyum içinde büyüme hedefimizi sürdürmekteyiz. 

 

Dondurulmuş meyve sektörüne yön veren firmamız, sizlerin beklentileri ve taleplerini karşılama gayreti içerisinde iken, değerli görüşleriniz ve düşüncelerinizle yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Pazar ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, ülkemizde hızla gelişen dondurulmuş meyve sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için, kurulduğu günden bu yana imalat donanımları, bünyemizde bulundurduğumuz gıda ürünleri, tecrübeli ve uzman kadromuzu sürekli geliştirerek hizmetin en kalitelisini sizlere sunmaktadır. 

 

Ege , Marmara, G.d. Anadulu,Doğu Anadolu ve Anadolu'muzun diğer tarım bölgelerinden özenle seçtiğimiz ürünleri sizler için hazırlıyoruz.

 

Karadut, Franbuaz(Ahududu),Yaban Mersini,Böğürtlen,Çilek,Şeftali,Kayısı,Vişne,Kiraz,Elma,Nar,Üzüm meyvelerini taze,donmuş,püre,konsantre olarak satışlarımız devam etmektedir.

 

Siparişler tır bazında alınıp, ürünler 10 kg koli ve 15 kg kovalarda sevk edilmektedir.

 

Birlikte çalışmak ,birlikte büyümek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak üzere sizleride BER-AY-KEN GIDA San. ve Tic. Ltd. Şti. ile tanışmaya bekliyoruz.